19 Temmuz 2010 Pazartesi

NEOBUX ile Para Kazanmak İster misiniz?

h1 style="text-align: center;">NEOBUX


Sitenin tüm dünyadaki üyelerine ödediği toplam para şuan itibari ile 16.3 Milyon Doların Üstündedir.Yapmanız gereken tek şey günde 4 reklam tıklamak,ve dahada fazla kazanmak için referans üye bulmak.


Uzun uzun yazıp ta sizleri sıkmak istemiyorum, kafanıza takılanları sorabilirsiniz arkadaşlar.


Reklam tıklamalarından $ 0.01 - $ 0.015 (Golden üyelere: $ 0.01 - $ 0.02) Kazanç
Referans üye tıklamasından $ 0.005 - $ 0.01 (Golden: $ 0.01 - $ 0.02) Kazanç
Sitede 4 + Adet Reklam Mevcut (30 Saniye Gezinme)
İlk Minimum Ödeme Miktarı $ 2.00 ve Ödemeyi AlertPay ve Paypala Anında Yapıyor.1. İlk önce siteye giriş yapılır : BURAYA TIKLAYIN
Resimdeki işaretli kısma tıklanır.2.Çıkan ekranda ilgili yerler doldurulur. Burada dikkat emeniz gereken husus paypay e-mail yazan yer. Öncelikle paypaya giriş yapıyoruz.( Paypal bi internet bankasıdır. Sizin reklam tıklamalarında kazandığınız paralar paypal'a aktarılacak. Paypaldan da sizin banka hesabınıza.(paypalda banka numarınızı girmelisiniz)) Paypal'a üye olurken kullandığınız mail adresini fotodaki işaretli alana(paypal e-mail) yazacaksınız. PAYPAL'a nası üye olurum fotolu anlatım konusana bakınız.Buraya tıklayın !!3.İleri dedikten sonra maillerinize kodlar gelecek. İki mail adresine de kodlar gelecek. Onları ilgili yerlere kopyalayıp yapıştırdıktan sonra işlem tamadır.4.Login kısmından kullanıcı adı ve şifremizi kullanarak giriş yapıyoruz.5.Giriş yaptıktan sonra fotodaki işaretli alana tıklayın. Karşınızda 4 adet reklam çıkacak.Onlara teker teker tıklıyacaz. tıkladıktan sonra kırmızı nokta çıkacak. Kırmızı noktaya tıklayınca yeni pencerede reklam açılacak. Yaklaşık 30sn bekledikten sonra sürenin bittiğine dair üstte bi yazı çıkacak. Ardından diğer reklamlara tıklayıp aynı şeyleri yapıyoruz. Günde 4 reklama tıklıyabiliyoruz. Diğer günde 4 reklam daha geliyor. Bu böyle böyle gidiyor ve paralarınız birikiyor.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

http://www.usbuzmani.com/reklamlara-tiklayarak-para-kazanma/